My o nás

My o nás

My o nás
SOPRO
- -
- -
- SOPRO SOPRO
- výrobky - výrobky - reference - reference - služby - služby - kontakt - kontakt - o firmě - o firmě - Informace - Informace -
-
-
Vaše pozice:  hlavní stránka  o firmě  My o nás
-
- - -
My o nás
 
 Kompetentní řešení Vašich technických problémů

Firma Sopro Bauchemie GmbH patří svým rozsáhlým výrobním programem v oblasti stavební chemie pro pokládku obkladů a dlažby mezi přední výrobce v Evropě.

Společnost nabízí inovační a profesionální systémové řešení pro:
  1. pokládání a lepení dlažby/obkladů z keramiky nebo přírodního kamene
  2. vyrovnání podkladů
  3. tmelení, stěrkování
  4. izolaci staveb
  5. sanaci betonu
  6. zušlechtění malt a potěrů
  7. čištění a konzervaci obkladů a dlažeb
  8. stavbu pecí, krbů a ohnišť
  9. dláždění vnějších ploch


Společnost pochází z mateřského podniku ve Wiesbadenu - německé cementárny Dyckerhoff. Od roku 2002 vystupuje pod jménem Sopro Bauchemie GmbH a je zastřešena světoznámým výrobcem stavební chemie, mezinárodní skupinou Mapei-Gruppe. Sopro Bauchemie GmbH využívá synergických efektů v rámci této skupiny v oblasti výzkumu a vývoje, získávání surovin a vzájemných zkušeností.

Značka Sopro se vyznačuje velkým podílem na vývoji nových produktů a jejich vysokou kvalitou. Výrobky a výrobkové řady Sopro jsou stále doplňovány a inovovány podle nejnovějších poznatků. Přesvědčují mnohými vlastními charakteristickými vlastnostmi a mimořádnými osvědčeními, tak jako je C a S-klasifikace podle nové evropské normy, které uživateli dokumentují nejen výtečnou kvalitu produktů, ale zajišťují i zpracovatelský komfort.
Všechny vnitropodnikové a výrobní procesy jsou certifikovány podle EN ISO 9001.

Kromě toho Sopro svými odbornými a poradenskými schopnostmi pomáhá uživatelům řešit problémy konkrétně na místě.
Odpovědi na všechny otázky od projektantů, architektů, zpracovatelů a investorů dostanete na telefonu +420 775 590 292 nebo e-mailem info@bs-pro.cz. Tímto můžete začít stavět na jistém a praxí vyzkoušeném systémovém řešení.

 

 

-
- -
- - -
- Informace | ©2013, Sopro CZ s.r.o., Česká republika -
-
-